PROMOCJE

Osoby rozpoczynające własną działalność gospodarczą, które zdecydują się na współpracę z nami  przez okres co najmniej 6 miesięcy, co zostanie udokumentowane standardową umową, mogą liczyć na 50% wynegocjonowanej ceny za prowadzenie ksiąg handlowych lub KPiR w kolejnych 3 miesiącach współpracy. Pomoc przy rejstracji podmiotu gospodarczego, w tym wypełnianie niezbędnych dokumentów i złożenie ich do odpowiednich urzędów przez nasze Biuro - to wszysto GRATIS!

Osoby zmieniające biuro rachunkowe, które zdecydują się na współpracę z nami przez okres co najmniej 12 miesięcy, mogą liczyć na pierwszy miesiąc rozliczeń GRATIS oraz upust w postaci 50% ceny określonej w umowie w kolejnych 2 miesiącach współpracy.

Nasi stali Klienci za każdego poleconego Klienta, który podpisze z nami umowę, otrzymają 1 miesiąc rozliczeń GRATIS!


TAGI

BIURO rachunkowe BYDGOSZCZ   tanie biuro podatkowe BYDGOSZCZ  usługi księgowe bydgoszcz KSIĘGOWOŚĆ BYDGOSZCZ biuro rachunkowe szwederowo dobre biuro rachunkowe BydgoszczO FIRMIE

Biuro Rachunkowe AGENDA Danuta Sygulska jest młodą, rozwijającą się firmą świadczącą kompleksowe usługi rachunkowo - księgowe dla osób fizycznych oraz małych i średnich podmiotów gospodarczych, o  różnym  profilu  działalności i formie prawnej.

Działamy na podstawie licencji wydanej przez Ministra Finansów, nr 34875/2009, uprawniającej do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów. Nasza działalność jest w pełnym zakresie ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej. Gwarantujemy naszym Klientom całkowite bezpieczeństwo biorąc na siebie pełną odpowiedzialność finansową, za prowadzone przez nas rozliczenia księgowe.


Właścicielka Biura - Danuta Sygulska - posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowisku głównego księgowego.

Priorytetem naszego Biura jest przede wszystkim dbanie o dobro Klienta, oferując wysoką jakość świadczonych usług i dokładając wszelkich starań, aby spełnić indywidualne wymogi Klienta.

Obsługę firm prowadzimy w oparciu o najnowsze, sprawdzone i zaawansowane oprogramowanie gwarantujące poprawność i rzetelność dokonywanych operacji i bezpieczeństwo przechowywanych danych.


Współpraca z naszym Biurem z pewnością  przyczyni się do lepszego oraz bezpieczniejszego funkcjonowania Państwa firmy.